PÜSIKLIENDI SOODUSTUSED


Püsikliendile kehtib meie poolt pakutavatele teenustele

püsiv soodustus –5%
Sünnipäeva kuul ühekordne soodustus kõikidele teenustele –10 %  

(Ühekordne tasu püsikliendi kaardi eest 10.- €)

NB! Soodustuse saamiseks, tuleb esitada soodustusi võimaldav kaart ENNE tellimuste tegemist ja teenuste ostmist. Hilisem kaardi esitamine ei võimalda soodustuste saamist. 


SOODUSTUSTE JA KAMPAANIATE INFO

1. Isikul on võimalik registreerida ennast Jewellery Rehhovski OÜ püsikliendiks, mis annab eelise tavaliste klientide ees.

2. Püsikliendi tuvastamine toimub kliendikaardi alusel ning teenuse pakkuja nõudmisel isikut tõendava dokumendi alusel.

3. Püsikliendiks registreerimisega ja oma andmete edastamisega, annab isik Jewellery Rehhovski OÜ-le selge ja teadliku nõusoleku oma andmete töötlemiseks.

4. Soodustuse saamiseks, tuleb esitada soodustusi võimaldav kaart ENNE tellimuste tegemist ja teenuste ostmist. Hilisem kaardi esitamine ei võimalda soodustuste saamist.

5. Teenuse pakkuja võib kasutada isikuandmeid eripakkumiste ja kampaaniate kohta e-posti teel ja telefoni teel üksnes juhul, kui püsiklient on andnud selleks oma nõusoleku. Jewellery Rehhovski OÜ jaoks andmete kaitse ja kliendi privaatsus on väga tõsine teema ning me tagame kõikide meetmetega andmekaitse eeskirjadest kinnipidamise.

6. Kampaania raames  ja soodustusega teostatavate tööde osas kehtivad ÜLDTINGIMUSED, millega on võimalik tutvuda kohapeal ja veebilehel www.rehhovski.ee.

7. Kampaania raames pakutavat soodustust on võimalik saada vaid kullassepa tööajal.

8. Kampaania raames pakutavaid teenuseid EI TEOSTATA OOTETÖÖNA. Kui klient soovib saada tööd ootetööna, siis peab ta teenuse eest maksma täishinda.

9. Varem tellitud tööd (enne kampaania algust) ei kuulu kampaania alla ning korraga kehtib vaid üks soodustus (allahindlus).

10. Püsikliendi soodustused võivad muutuda (info leitav esinduses või veebilehel).