HIND   

Abielusõrmuste valmistamine on alates 280.-€ (2 tk) ning hinna kujunemine sõltub abielusõrmuste profiilide erinevusest.  

VALMISTAMISE HINNA SEES

-  Abielusõrmuste valmistamine, töötlemine, lõppviimistlus;
-  Abielusõrmuste sisse graveerimine (nt nimed + kuupäev vms, sõrmused alates 2 mm);
- 1 aastase perioodi jooksul ühekordselt on võimalik teostada sügav puhastus ultraheliga, mis põhineb puhastavate esemete pinnal ultrahelivõnkumise tõttu tekkiva kavitatsiooni ja puhastusvedeliku suure kiirenduse koosmõjul. 

Eeltoodud teenused on kättesaadavad vaid teatud mudelite puhul, mida räägitakse eelnevalt kliendiga läbi ning mida märgitakse arve peal. Arves märgitud teenused on saadavad arve/tellimuslehe esitamisel. Korral, kui eelnimetatud tööde teostamiseks kasutatakse lisamaterjale, siis nende eest tasub klient eraldi. Eelnimetatud tööde teostamise tähtajad sõltuvad tööde raskusastmest ja määratletakse kullaseppa poolt konsultatsiooni ajal, kuid mitte kauem, kui 3-4 nädalat.

MATERJAL

Meie meistri käe all valmivaid abielusõrmuseid on võimalik teostada kliendi materjalist, mis märkimisväärselt mõjutab lõpphinda kliendile soodsamas suunas. Ei ole välistatud ka kombineeritud variant – kui teie materjalist jääb väheks, siis lisame enda materjali. On võimalik tellida sõrmuseid ka meie materjalist.  

TÖÖDE TEOSTAMISE TÄHTAEG 

Abielusõrmuste valmistamiseks kulub 3-4 nädalat. Vajadusel, kokkuleppel kiiremini.